Słoneczny Patrol / Baywatch

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

02 maja 2017, 23:02

Tytuł: Słoneczny Patrol / Baywatch
Obrazek

Gatunek: komedia, akcja
Kraj produkcji: USA
Reżyseria: Seth Gorden
Scenariusz: Robert Ben Garant, Justin Malen, Damian Shannon, Mark Swift, Barry Schwartz
Obsada: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario
Premiera: 19 maja

Kolejna legendarna w kulturze masowej produkcja powraca. David Hasselhoff i Pamela Anderson to już przeżytek lat ’90. Teraz załoga „Baywatcha” będzie składać się przede wszystkim z Dwayne’a Johnsona i Zaca Efrona, którzy – jako ratownicy – będą rywalizować ze sobą o angaż na jednej z kalifornijskich plaż. Ze zwiastuna można wyczytać, że w tle nie zabraknie pięknych ratowniczek, a i humor, którym będą operować twórcy będzie różnić się od tego serialowego. Nie bez znaczenia jest też fakt, że jest to pierwsza, czysta komediowo propozycja w tym zestawieniu.

Zwiatun

Awatar użytkownika
Roosie
Nowy

02 maja 2017, 23:44

Dwayne Johnson i Zac Efron w jednym filmie :heart: . Nie mogę się doczekać!!!

Awatar użytkownika
KasiaX
Nowy

02 maja 2017, 23:44

Ja też! The Rock to super pozytywny gość! :D :D :D

Awatar użytkownika
chrumcio
Nowy
Ulubiony Gatunek: S-F

03 maja 2017, 14:04

A ja czuję że będzie z tego kicha która żeruje na sentymencie.Obejrzałem trailer i jakoś mnie nie zaciekawił.
Mogli by równie dobrze inny tytuł dać, ale wiadomo ... żeby lepiej coś sprzedać, żerujmy na znanej marce :)

Awatar użytkownika
Dexter
Nowy

03 maja 2017, 14:14

Nie wiem czego się po tym spodziewać. Może być tak jak pisze @chrumcio i będzie kicha albo nas miło zaskoczą. Lubię humor Rocka, a Efron to wiadomo - idol nastolatek, a producent musi zarobić ;).

P.S. Moglibyście pododawać ankiety jak wcześniej.

ODPOWIEDZ