Homeland

lanek
Nowy

02 maja 2017, 23:45

Cześć, jestem po pierwszym sezonie i od razu przyszło mi do głowy, że warto pogadać o tym serialu.

Wydaje się on dość realny, przynajmniej po pierwszym sezonie, historia którą nam przedstawiają ma ręce i nogi. Po ośmiu latach w niewoli, faktycznie psychika człowieka całkowicie się zmienia i poglądy zaczynają się kształtować od nowa, stąd serial od strony fabularnej ogląda się lekko. Ale jak to wiadomo z tasiemcami, mam nadzieję że w kolejnych sezonach scenarzysta nie będzie naginał rzeczywistości, bo serial po prostu na to nie zasługuje. Jest po prostu dobry.

Jedyną postacią, która lekko mnie irytuje jest Carrie. Ciężko byłoby mi to jakkolwiek uargumentować. Po prostu. Może to ekspresja jej twarzy... :)

Awatar użytkownika
Dexter
Nowy

12 maja 2017, 00:44

Jakoś nie miałem ochoty zabrać się za ten serial, bo wolę trochę inne klimaty... Mimo to jakoś tak wyszło, że jestem w trakcie 4 sezonu. Serial jest dobry. Tyle o ile dwa pierwsze były w sumie ciekawe to trzeci był za bardzo przekombinowany. Jeszcze brakowało tego, żeby Brody przeżył... Czwarty po kilku pierwszych odcinkach odbija piłeczkę ponownie do góry. Mocno realny serial traktujący o szpiegostwie i terroryzmie.

Co do Carrie to wiem o czym mówisz. Ogólnie mimo, że cała sytuacja z chorobą została wyjaśniona to i tak jej gra aktorska nie do końca mnie przekonuje w pierwszych dwóch sezonach. Potem jest coraz lepiej.

lanek
Nowy

21 maja 2017, 20:13

Obejrzałem już całość. Ostatni sezon był najgorszy. Ogólnie warty obejrzenia dla każdego lubiącego dobre seriale, chociaż kilka rzeczy można byłoby zmienić i efekt byłby lepszy. Nie pasowało mi to, że "wszyscy dookoła" wiedzieli, że Carie pracuje lub pracowała w CIA. Ten mały-duży szczegół sprawia, że serial zakrawa o fantastykę.

ODPOWIEDZ