Strona 1 z 1

Wiedźmin

: 21 maja 2017, 20:31
autor: Administrator
Znany niemalże wszystkim fanom literatury fantastycznej oraz serii gier odnoszących olbrzymie sukcesy Wiedźmin – Geralt z Rivii pojawi się na małych ekranach. Wyjątkowa postać stworzona przez Andrzeja Sapkowskiego to coś czego w czasach triumfu fantastyki w telewizji, stacja Netflix nie mogła pominąć.

Obrazek

Serial będzie składał się z dwóch tomów opowiadań, pięciu tomów sagi oraz napisanej w okresie późniejszym samodzielnej powieści. Książka znana na całym świecie, przetłumaczona na ponad 20 języków triumfowała między innymi na liście bestsellerów New York Times.

Stanowiska producentów wykonawczych objęli:
Sean Daniel ("Mumia", "Ben-Hur")
Jason Brown ("The Expanse")
Tomasz Bagiński ("Katedra")
Jarosław Sawko - Studio Platige Image

Sapkowski będzie współpracował z twórcami serialu przez cały okres jako konsultant kreatywny. Warto dodać, że Netflix nie zdecydował się na wyłączność w okresie produkcji, więc Sapkowski ma prawo jeszcze komuś odsprzedać prawa do Wiedźmina. Stacja również zastrzegła sobie prawo do zaprzestania produkcji, jeśli efekt końcowy nie spodoba się ludziom zasiadającym na wyższych szczeblach w firmie.

Cytując twórców gry Wiedźmin - CD Projekt RED, nie są oni w żaden sposób związani z projektem:
„CD Projekt RED nie jest w żaden sposób zaangażowany. Życzymy jak najlepiej produkcji i nie możemy się doczekać zobaczenia serii na Netflix.”
FIlmy Online
Seriale Online

Źródło: http://paczamy.pl

Wiedźmin

: 21 maja 2017, 21:27
autor: chrumcio
Ja się tylko obawiam jednego, mianowicie krajobrazów. Nie oszukujmy się, ale takich widoczków jakie są u nas to raczej wątpie by gdzieś jeszcze występowały.

Wiedźmin

: 21 maja 2017, 22:06
autor: Administrator
Na pewno będą mieli pieniądze na to, żeby jeździć po całym świecie :). Zobaczysz, że przez wzgląd na grę będzie olbrzymi hype i serial zarobi tyle, że każdy kolejny sezon będzie lepszy. Na jednym się nie skończy. Moim zdaniem potencjał godny Gry o Tron :).

Wiedźmin

: 21 maja 2017, 22:30
autor: chrumcio
Akurat w to nie wątpię że zarobi :)
Zobaczymy jak to wyjdzie, obejrzeć na pewno obejrzę.