Overwatch

Dyskusje związane ogólnie z grami.
Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

02 maja 2017, 23:51

Gracie w Overwatch? Jak wam idzie w rankingach? Kim gracie najwięcej :)?

Draven
Nowy

Moim zdaniem najlepsza gra online obecnie. Teraz mainuje Wdowę i Hanzo, bo mają duży potencjał, ale na niższych ligach warto grać Wieprzem. Jest samowystarczalny, dzięki czemu nadrabia w mało ogarniającym teamie.

Darek
Nowy

Piekielnie dobry tytuł, który oprócz wielu pozytywnych rzeczy, posiada niestety kilka minusów. Zacznę od początku... Gdy zacząłem grę po raz pierwszy w darmowy weekend, wydawała mi się strasznie chaotyczna. 12 graczy na jednej mapce - jedni bohaterowie latający po niebie, inni skaczący po budynkach, potężne ultimate'y niszczące przeciwną drużynę w 2 sekundy - ciężko było to wszystko ogarnąć. Wtedy przerzuciłem się na Paladinsów, jednakże ich zawartość była bardzo uboga. Dlatego dałem drugą szansę Overwatchowi. I tak się wkręciłem, że postanowiłem ją kupić.

Piekielnie dobry tytuł, ale mógłby być lepszy. Przydałoby się więcej map, trybów i bohaterów. Ponadto balans dalej nie jest dopracowany. Między innymi Wieprzu, o którym wspominał @Draven jest po prostu za dobry, przynajmniej jeszcze w goldzie. Może w wyższych ligach się to jakoś wyrównuje. Plusem jest cena, bo większość toksycznych graczy w ogóle nie kupuje gier. ;)

ODPOWIEDZ