Adblock

Wszelkie problemy związane z działaniem serwisu proszę zgłaszać tutaj.
atlantyda
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2017, 19:37
Ulubiony Gatunek: historyczne

28 cze 2017, 19:50

Witam moderację :-)
Korzystałam jakiś czas z paczamy.pl, obejrzałam wiele filmów i kilka odcinków serialu Syn, który to bardzo mnie wciągnął.
No i zonk. Właściwie to by było na tyle, bo nic więcej nie chce się odpalić. Wyskakuje komunikat, aby wyłączyć Adbloca (jest wyłączony). Nawet w Kasperskym usławiłam, aby nie blokował banerów na stronie. Dalej nic. Tak jest od ok 2 tygodni. Brak mi pomysłów, jak rozwiązać ten problem i proszę o pomoc, bo jestem już bliska apopleksji :twisted:
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Paczamy.pl
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 02 maja 2017, 20:11

28 cze 2017, 23:26

Witamy Serdecznie,

Prawdopodobnie problem leży po stronie przeglądarki. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zainstalować jakąś inną, aby sprawdzić czy wciąż będzie występował. Polecamy zainstalować Google Chrome lub Mozilla Firefox. Jeśli z którejś Pan już korzysta to proszę ją odinstalować poprzez panel sterowania Dodaj/Usuń Programy, a następnie zainstalować program CCleaner i skorzystać z niego w.g. tego poradnika:
http://softonet.pl/publikacje/poradniki ... indows,129
Następnie będzie mógł Pan zainstalować swoją przeglądarkę ponownie i prawdopodobnie problem zostanie naprawiony. Tak czy siak najpierw proszę spróbować uruchomić dany materiał wideo na innej przeglądarce, aby mieć pewność że to właśnie o to chodzi.

Linki do pobrania programów:
Mozilla Firefox: https://www.mozilla.org/pl/firefox/new/
Google Chrome: https://www.google.pl/chrome/browser/desktop/index.html
CCLeaner: http://filehippo.com/pl/download_ccleaner

Pozdrawiamy,
Paczamy.pl

ODPOWIEDZ