[SERIAL] When Calls the Heart / Głos Serca

Jeśli szukasz jakiegoś filmu/serialu/anime, a nie ma go w serwisie Paczamy.pl to poinformuj o tym użytkowników. Może ktoś go doda. :)
Awatar użytkownika
wielkiprzedwieczny
Nowy
Ulubiony Gatunek: "Sci-Fi"

15 maja 2017, 11:59

Mam takie pytanie czy jest do zdobycia serial http://www.filmweb.pl/serial/Głos+serca-2014-698875 co prawda był emitowany w Polsce ale tylko do drugiego sezonu, i czy jest możliwe żeby go zdobyć i umieścić na paczamy.pl ? a gdyby jeszcze były napisy, to było by niesamowicie, wiem że to mnóstwo pracy - tłumaczenie niestety angielski nie jest moją mocną stroną. Serial jest świetny takie romansidło z akcją na początku XX wieku.

P.S
Gdyby umieszczanie linków było karalne/nieregulaminowe (nie wkuwałem go na pamięć) i podlegało natychmiastowej cenzurze/korekcie, serial to "Głos serca" z 2014 roku produkcji Kanadyjskiej (angielski tytuł to "When Calls the Heart")
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.

Awatar użytkownika
Paczamy.pl
Nowy

18 maja 2017, 14:38

Niestety my zapewniamy wyłącznie platformę, gdzie każdy użytkownik po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem może dodać link. Sami żadnych linków nie dodajemy. Nazwa tematu została zmieniona, żeby był on bardziej czytelny.

Pozdrawiamy,
Paczamy.pl

ODPOWIEDZ